Odběr novinek


Pokud jste si u nás objednali zboží, je zde možnost zjistit, kde se nachází.

Zadejte číslo balíku:Zajímavé odkazy:Nosí vánoční dárky Ježíšek, nebo Santa Claus?

Podívejte se také na nápady na originální dárky.

Hledáte zajímavé dárky pro muže?

Nevíte jaké vybrat dárky pro ženy?

Zajímavé tipy na dárky k narozeninám, které si nemůžete nechat ujít.

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je dodací adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím PPL anebo je možno si je v případě objednávky s osobním převzetím vyzvednout osobně na provozovně Prosečská 117, 468 04 Jablonec nad Nisou - Proseč , Tel. 602 404 666.

 

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 3 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 3 prac. dnů od obdržení platby). V případě zboží které je námi vyráběno, max. 10 pracovních dnů, Kupující bude o této skutečnosti co nejdříve informován po obdržení objednávky. Zpravidla se jedná o pískováné skleničky, ozdoby na auta, jmenovky, čokoládky, svatební polštářky, SPZ, dekorace automobilů a jiné zboží náročné na výrobu.

Běžná lhůta na vyexpedování zásilky je 48h, udávané časy jsou maximální.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

 

4. Kupující je povinen při převzetí balíku ihned zkontrolovat obsah balíku. Při nedostatcích, nebo chybějícím zboží, je zákazník povinen ihned kontaktovat dodavatele na tel 602 404 666. Při poškození balíku je zákazník povinen sepsat reklamační list s pracovníkem PPL při předání balíku a zároveň není povinen takto poškozený balík převzít. Zároveň je povinen kontaktovat dodavatele na tel. 602 404 666. Na pozdější reklamace chybějícího zboží a nebo poškozené zásilky nebude brán zřetel.

V den odeslání zásilky Vám bude zaslán e-mail s datem dodání a číslem zásilky.

 

Reklamace přepravy

Prodávající není přepravcem zásilek, v případě poškozeného zboží přepravou je nutné takovou reklamaci uplatnit u přepravce. Výhradním partnerem pro přepravu zásilek je společnost PPL, Českou poštou zboží nezasíláme!

Kontakt na pobočku PPL ve Vašem regionu naleznete na stránkách www.ppl.cz .

 

Dotazy ohledně přepravy po odeslání balíku

Dotazy týkající se dodání na Vaší adresu po odeslání Prodávajícím je nutné konzultovat s přepravcem PPL, Prodávající není přepravcem zboží. Ke všem dotazům v době přepravy spol. PPL je nutné uvádět číslo zásilky. Číslo zásilky obdržíte v informačním e-mailu v den odeslání zásilky. Dodací hodiny PPL jsou v pracovní dny od 8:00h do 21:00h. Více o podmínkách doručení se dočtete na těchto stránkách http://www.ppl.cz/obchodni_podminky.asp

 

Doba přepravy od odeslání Prodávajícím

Od odeslání je doba potřebná na přepravu po ČR 24h. Přeprava na Slovensko 48h. Zásilku je možné sledovat zadáním obdrženého čísla zásilky pomocí okénka v levém spodním menu na našich stránkách. Slovenské zákaznice mohou sledovat zásilku pomocí stránek www.dhl.sk

Doba na vyexpedování zásilky

Dobírka je max. doba 3 pracovní dny / v sezoně 5-9měsíc v roce/. U zboží které je vyráběno na zakázku ( svatební čokoládky, svatební polštářky, jmenovky, pískované skleničky, SPZ, ozdoby na automobily, fotoobrazy) je doba potřebná na vyexpedování max.10 prac. dnů.

Běžná lhůta na vyexpedování zásilky je  48h, udávané časy jsou maximální, doba dodání není nikdy překročena.

 

Výměna zboží

V případě nevhodného výběru (např. barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Zboží vyrobené na zakázku není možné měnit ( svatební čokoládky, pískované skleničky, svatební spz, bryndáky a dekorace vyrobené na zakázku)


DomůDomů

Nákupní košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Všechny slevy

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinkyZajímavé odkazy:Nosí vánoční dárky Ježíšek, nebo Santa Claus?

Podívejte se také na nápady na originální dárky.

Hledáte zajímavé dárky pro muže?

Nevíte jaké vybrat dárky pro ženy?

Zajímavé tipy na dárky k narozeninám, které si nemůžete nechat ujít.

Export this page as pdf

Kontaktujte nás!
+(420) 602 404 666
  • od 9 do 16 hodin
  • so, ne a svátky nedostupný